Banner

Doporučujeme

Větší hrozbou než Putin a celé Rusko jsou mentálně zotročení „antiputinovci“ a „rusofóbové“ aneb bolševici dnešní doby

Do českých luhů a hájů se navrátil starý známý duch. Nejdříve vypadal jako mlhavý opar pradávných dob, ale postupně se proměňoval – až začal nabývat zřetelnějších rysů. Nikoliv však totožných jako míval kdysi, co se podoby týče, nicméně svými projevy jde doslova o deja vu!

Výlet do Ruska

Přemýšleli jsme, zda následujícímu textu provedeme korekturu, rozhodli jsme se však, že jej ponecháme v původní syrové a autentické podobě. Považujeme sice za téměř tragické, jak dnešní mladí zacházejí s gramatikou, v tomto směru má školství od nás za pět, nicméně dali jsme přednost obsahu. Kvalitní obsah dostal prostě přednost před kvalitou mateřštiny. Doporučujeme vydržet!

Adam B. Bartoš: Obřezaná republika

"Naše hlavní město je vedle Jeruzaléma a New Yorku významným světovým centrem židovské kultury. Ale nejen to, Praha je především místem, kde se často stírá rozdíl mezi kulturami a národy, místem, kde co je české, je zároveň tak trochu židovské a co je židovské, nese pečeť české kotliny.“

Jan Fischer

Amerika hraje o všechno

Rozhovor s politologem Danielem Solisem

S politologem Danem Solisem o tom, co se naučil v politice, o tom, jak bojuje syrská vláda společně s opozicí proti teroristům, co by se stalo, kdyby padlo Rusko, a jak to všechno spolu souvisí.

Více článků...

 


WebArchiv - archiv českého webu


Novinky emailem

Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Anketa

Nová monarchistická politická strana - co vy na to?