Banner

Obrana Maďarska v Evropském parlamentu

Profesor Ryszard Legutko Maďarsko v Evropském parlamentu ostře brání.

 

Ryszard Legutko
Útok na Maďarsko je útokem na zásadu subsidiarity, která by nás měla chránit před zbytečným, brutálním a arogantním zásahem ze strany Evropské unie.


"Pokud existuje jedno pravidlo, které Evropský parlament ještě používá, je to princip dvojích norem. Když socialisté Maďarsko ničili, Evropský parlament neprotestoval. Avšak nyní, když vláda zavádí rozumné reformy, jsou vidět záchvaty hysterie. Žádné z tvrzení ve zprávě není pravdivé ve vztahu k tomu, co se skutečně v Maďarsku děje - takové stanovisko vydal dnes v Evropském parlamentu prof. Ryszard Legutko, europoslanec za Právo a spravedlnost, místopředseda EKR (Evropští konzervativci a reformisté).

"Je to přístup, který Maďarsko velmi diskriminuje, mnohem přísnější než u jiných evropských zemí, jako je Švédsko a Německo. Útok na Maďarsko je útokem na zásadu subsidiarity, která by nás měla chránit nás před zbytečným, brutálním a arogantním zásahem ze strany Evropské unie. Maďarsko je kritizováno evropskými institucemi, jako je Komise, která ve skutečnosti není demokratická - pokud toto nejsou dvojí standardy, co je to? Mnozí z vás říkají, že jsou přátelé Maďarska, všichni ale známe ono pořekadlo: "Ochraňuj mne, Pane Bože, před mými přáteli, s nepřáteli si poradím," dodal poslanec.

Zdroj: Portál Fronda

 

 

 

Přidat komentář

Komentáře pod články přímo reflektují úroveň pisatelů a provozovatel tohoto webu za ně nemůže být činěn zodpovědným.


Bezpečnostní kód
Obnovit

 


WebArchiv - archiv českého webu


Novinky emailem

Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Anketa

Nová monarchistická politická strana - co vy na to?