Banner

Souhlasíme

Eduard Chmelár: Zlomit moc oligarchie volbami se nedá

Zlomit moc oligarchie volbami se nedá. Situace se nevyřeší ani změnou vlády, ani změnou zákonů, ale pochopením toho, kdo tu skutečně rozhoduje
Ve včerejší diskusní relaci na TA3 dostal prostor i politolog Eduard Chmelár, na otázky ohledně politické odpovědnosti v kauze Váhostav odpověděl:

Ministře Stropnický, generále Šedivý, Kalousku: nechť rozhodne soud! Urážek už bylo dost!

Dokažte, že jsme Putinovi podplacení vlastizrádci či zmanipulovaní idioti, nebo se veřejně omluvte!!  A pak se začněme  chovat jako civilizovaná zem!

Našimi nepřáteli jsme my sami

Nemám rád ekumenické slety, zvlášť když se konají v katolické katedrále naší vlasti, tedy v srdci katolické i státní tradice Českého království. Přesto v rámci takové pochybné akce promluvil katolický kněz P. Petr Piťha a musím říci, že jsem už dlouho nečetl tak "kontroverzní" promluvu (o kázání nejde - na ekumenických dýcháncích se nekáže v pravém smyslu tohoto pojmu). Celá řeč P. Piťhy jako by byla ozvěnou časů křížových výprav. Kdo totiž četl některá hodnocení kněží a řeholníků té doby týkajících se neúspěšných pokusů osvobodit Svatou zemi, tak ví, že se nesou především v duchu hluboké sebereflexe a nikoliv pouhého vinění nepřítele a výmluv, že nám svítilo slunce do očí a rozhodčí byl proti nám. Přesně takto hovořil P. Petr Piťha. Umím si představit jak někteří (arcibiskup apod.) skřípali zuby. Je vidět, že P. Piťha je už pán v letech, a tudíž mu byl zachován zdravý selský rozum té lepší části starší generace. Bohužel se obávám, že katolických kněží, kteří vědí, proč tu jsou a k čemu jsou povoláni, ubývá a jsou nahrazování žvanily typu Halíka a jemu podobných klonů. (David Hibsch)

Seznam „závadných“ pro-ruských webů je na světě! Když nepomáhá ironizace, diskreditace a už ani dehonestace, přichází likvidace. Sponzor AE News má obstavený bankovní účet, demokracie si servítky nebere. Zachraň se kdo můžeš?

Když se kácí les, lítají facky. Když ale není koho fackovat, přichází na řadu záškodnictví. Západní demokratura je v koncích. Propagandě mainstreamu věří čím dál tím méně lidí a mezi chazary vzniká panika. Občané už nehodlají snášet propagandu, která se na ně valí ze všech směrů a začínají nad informacemi přemýšlet. Jak donutit občana, aby přijímal mediální informace za své vlastní? Dříve to bylo jednoduché, stačilo se odkázat na nějakou zpravodajskou agenturu. Renomovanou. To jest takovou, která má licenci na tisknutí a vydávání lží.

Více článků...

 


WebArchiv - archiv českého webu


Novinky emailem

Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Anketa

Nová monarchistická politická strana - co vy na to?