Banner

Veselé Vánoce?

STOP JUVENILNÍ JUSTICI - Rozhodně žádná vánoční sentimentální scéna, ale realita v mnoha evropských zemích.

 

Těmito kresbami právě na Vánoce 2014 protestuji proti tomu, že norská vláda dosud nevydala dva chlapce české matce a drží je v zajetí. Kde budou trávit Štědrý večer?  V zajetí legálních sociálních teroristů. A jejich matka, které norské úřady zakázaly plakat, je opět sama. V Německu už druhý rok 40 dětí komunity 12 kmenů nebudou na vánoce s rodiči. Budou jednoho dne další české děti odtrženy od rodičů? Představte si, kdyby jeruzalémská sociální komise odebrala Josefovi a Marii jejich dítě v Betlémě, protože nesplnili státní požadavek a nechali dítě narodit v otřesných hygienických podmínkách nějaké pohřební jeskyně, kterou používali místní občas jako stáj dobytka. (Takže to je jen výklad k těm dvěma kresbám v příloze.)

Díky Bože, že jsi odvedl Josefa a Marii s Ježíšem do Egypta před vyvražděním. Tehdy i dnes satan útočí na nejslabší stvoření. Vraždami, interrupcí, genderovou ideologií, hypersexuální výchovou už v mateřských školách, juvenilní justicí. Prožívejte svůj soukromý pokoj, atmosféru vánoc a neuslyšíte ten pláč. Bůh je Otcem sirotků a vdov i v tento čas. (Žalm 68.6 ) Přijďte na Štěpána 26. 12. v 15.00 hodin na Václavské náměstí. Bude tam další vánoční shromáždění za obnovu národů a ochranu rodin.

 

Za Štěpánovskou generaci. (Mám dvouletého vnuka Štěpána.) O ně vedeme ten boj. Zve Václav Lamr

 

Masmédia mluví pokrytecky o poklidné atmosféře vánoc. Jaká poklidná atmosféra vánoc? Jen Pán Ježíš je zdrojem skutečného pokoje a smiřuje nás s Bohem. Myslete na malé zajatce genderového kultu Evropské unie. Na ty děti, kterým nebylo dovoleno se narodit.

Stop juvenilní justici

Stop juvenilní justici v ČR, SR, Evropě.. Kdo nesnášíte pravdu a realitu, neotevírejte, nebo až po poklidné době vánoc.

kresby i text: Václav Lamr

 

 

 

 

 

Přidat komentář

Komentáře pod články přímo reflektují úroveň pisatelů a provozovatel tohoto webu za ně nemůže být činěn zodpovědným.


Bezpečnostní kód
Obnovit

 


WebArchiv - archiv českého webu


Novinky emailem

Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Anketa

Nová monarchistická politická strana - co vy na to?