Banner

O sexuální výchově v Německu

Otec, který skončil ve vězení pro povinnou sexuální výchovu ve škole, promluvil.
Nejsem ani extremista, ani katolík. Naopak, já chráním své děti před sexuálními extremisty!
Eugen Martens a jeho manželka, kterou také čeká vězení, jakmile přestane kojit nejmladší dítě
"Je to neuvěřitelné: ve škole páchají násilí na tvých dětech, pak nahlásí absenci na dvou hodinách, a najednou je z tebe kriminálník. Policista naběhne k tvým dveřím a zatýká tě před očima tvých dětí."

 

Otec devíti dětí, Eugen Martens, který bydlí v malém městečku Eslohe v Německu, v Severním Porýní-Vestfálsku, byl zadržen a umístěn do vězeňské cely na 24 hodin. Důvodem byl fakt, že jeho 10letá dcera Melitta odmítla účast na dvou hodinách sexuální výchovy, během kterých měli dětem vysvětlovat sexuální praktiky, masturbaci, vést je k ideologii gender a mnohé jiné. Jeho manželka Luise se prozatím vězení vyhnula, avšak její pobyt v cele je jen otázkou času: jakmile přestane kojit dítě, policisté ji přijdou "vyzvednout".

Německé deníky manžele Martensovy definovaly jako "extrémní katolíky", on sám však v rozhovoru pro italský deník řekl: "naše rodina není ani katolická ani extremistická. Extremisté jsou ti, co se snaží zničit naše děti prostřednictvím předčasné sexualizace a ideologií gender".

V následujících řádcích si můžete přečíst překlad interview s Eugenem Martensem, který přinesl italský deník Tempi.

Eugene, proč vaše dcera chyběla na dvou hodinách sexuální výchovy?

Dříve, než tato hodina začala, naše dcera řekla učitelce, že nechce být na takové hodině, protože se na ní cítí nepříjemně. A tak zasáhla ředitelka, která přinutila Melittu být na hodině přítomna i navzdory jejímu ještě dětskému a nevinnému pocitu znechucení. Řvala na ni, chytila ji za rameno a násilím se ji snažila vtáhnout do třídy. Druhá učitelka jí asistovala a otevřela jí dveře. I ostatní děti ve třídě byly vystrašené, protože křik ředitelky bylo slyšet všude.

Co se stalo potom?

Melitta nakonec musela tuto hodinu strávit v učitelské sborovně. Takto se z poctivé žákyně, kterou vždy chválili za dobré chování, stala v očích ředitelky ta nejhorší dívka školy.

Mluvili jste o tom s představiteli školy?

Samozřejmě. Ještě před tím, než se to všechno událo, navštívili jsme ředitelku a požádali o to, aby naše dcera byla osvobozena z hodin sexuální výuky. Řekli nám, že to nebude možné. Ředitelka neměla slitování, údajně je to věcí povinného školního vyučování.

Rodinám s dětmi, které se "vyhýbají škole", německý zákon nařizuje pokutu nebo až vězení.

Po druhé absenci na sexuální výchově škola náš případ nahlásila úřadu, a následně nám byla uvalena pokuta 50 Eur mně a 50 Eur manželce.

Proč jste pak skončili ve vězení?

Protože jsem pokutu nezaplatil. Zaplatit pokutu znamená přiznat si vinu. Snažili se nám dokonce pokutu snížit z 50 na 30 Eur. My jsme však nespáchali žádný zločin.

Už jste někdy byli dříve ve vězení? Jaké důsledky mělo pro vás vězení pro dvě zameškané hodiny vaší dcery?

Je to zvláštní pocit. Ve škole páchají násilí na tvých dětech, ty zaprotestuješ, a najednou musíš platit pokutu. Jelikož nemáš žádný pocit viny a neplatíš, najednou je policie u dveří a policista ti před nos podstrčí papír o zatýkacím rozkazu, na kterém není ani jen podpis soudce.

V jakém smyslu?

Odvolávali se na soudní příkaz, který však nebyl soudcem podepsán. A tak jsem požádal policisty, aby se identifikovali. Odmítli. Klidně to přece mohly být i tři kriminálníci. Pravdou však je, že učitelé, soudci a policisté jednají podle své neohraničené svévole. Toto je dnešní Německo.

Jak jste se v té chvíli cítili?

Je to těžko popsat. Když si uvědomíte, že policisté a soudci jednají, jak se jim zachce, v krvi vám stoupá adrenalin. Nemůžete však nic dělat, jen se nechat zatknout před očima svých dětí.

Jaké důsledky bude mít toto zatčení?

Na můj pracovní život to nemělo zatím žádný vliv. I naše děti prošly tímto traumatem dobře, i když si myslím, že to na nich určitě zanechá stopy.

Všichni rodiče dětí, které chybí na dvou vyučovacích hodinách, jsou zatýkáni jako vy?

Ne. Skutečným problémem je, že moje dcera chyběla na sexuální výchově. Fakta hovoří za sebe. Těmito hodinami sledují vlastní cíle.

Proč se vlastně vaše dcera nechtěla těchto hodin zúčastnit?

Je to normální dětská reakce. Dcera věděla, co bude na těchto hodinách a bylo jí to nepříjemné.

Tvrdíte, že během hodin sexuální výchovy konají "násilí na dětech". Co tím myslíte?

Nejsem to jen já, kdo tak mluví. To, co se ve skutečnosti děje na takových hodinách, dobře vysvětlil deník Die Welt, ale i mnohé jiné. (Deník Welt, na který se Eugen odvolává, v článku uvádí, že v mnoha základních školách v Německu učí děti pomocí knih a příliš explicitního textu to, jak se používá kondom, jak lze různými způsoby nakreslit ženské pohlavní genitálie, jak se mají lesby "pomocí jazyka "uspokojovat, co je to orgasmus, masturbace a různé sexuální orientace, možnost vybrat si svůj rod, atd., přičemž texty doprovázejí explicitní obrázky.)

Jak reagovali ostatní rodiče dětí této školy poté, co vás zatkli?

Oni ani učitelé neudělali nic.

A vaše žena?

Před pár dny nás navštívil policista. Oznámil nám, že manželku přijdou zadržet hned, když přestane kojit. Zatím tedy nemají určeno přesné datum. Luise už z prokuratury z Arnsberg dostala "pozvánku", v níž se uvádí, že se má do týdne dostavit do vězení. Jelikož se sama nedostavila do vězení v Gelsenkirchen, objevila se u nás opět policie, přestože věděli, že manželka ještě kojí naše nejmladší dítě.

Bojíte se o svou ženu a rodinu?

Jsou chvíle, kdy se velmi bojím, zvláště když si myslím, že jsme v tom sami. Avšak ve skutečnosti se nejedná jen o mou rodinu. Tento problém je globální, týká se celé společnosti. Já, moje rodina a mnohé jiné jsme i rádi, že jsme se ocitli uprostřed této absurdnosti, ačkoli musíme za to platit.

Jakou cenu?

Kdokoliv mluví pravdu, musí počítat s překážkami a pomluvami. Jakmile někdo vyjde ze "stáda", tisk zasáhne, aby ho umlčel. Proto nás deníky definovaly jako "katolické extremisty". Ale my jako rodina nejsme ani katolíci ani extremisté. Extremisté jsou ti, kteří se snaží zničit naše děti prostřednictvím předčasné sexualizace a ideologie gender.

Říkáte, že mnohé jiné rodiny se ocitly ve vaší situaci, ale v novinách o nich hodně slyšet.

Nejsme jediní, i když je pravdou, že média se snaží vytvořit dojem, že se jedná jen o nás. V okruhu Paderbon je mnoho rodin, které nesouhlasí se sexualizací dětí ve školkách a základních školách. Kvůli tomu také strávily mnohé týdny ve vězení. Média o tom vědomě mlčí.

O vaší zkušenosti jste promluvili vícekrát během veřejných protestů organizovaných asociací Besorgte Eltern. Protestů se tehdy zúčastnilo tisíce osob. Myslíte si, že má smysl protestovat na náměstích?

Naším cílem je zastavit předčasnou sexualizaci dětí. Naše děti mají právo na bezstarostné, svobodné a čisté dětství. Je velmi důležité vytvořit sítě a veřejně spolu protestovat, protože se to týká všech dětí, nejen mých. Pouze pokud se dáme dohromady, budeme dostatečně silní na to, aby nás nemohli umlčet. Každý se musí přidat.

Ukázka z učebnice povinné sexuální výchovy na základní škole v Německu:

Zdroj: Lumen de Lumine

 

 

 

Přidat komentář

Komentáře pod články přímo reflektují úroveň pisatelů a provozovatel tohoto webu za ně nemůže být činěn zodpovědným.


Bezpečnostní kód
Obnovit

 


WebArchiv - archiv českého webu


Novinky emailem

Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Anketa

Nová monarchistická politická strana - co vy na to?